Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2860
Stary 20.07.2011, 13:23
Dostałem się na AGH na informatykę stosowaną na wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska. Ktoś wie czego mogę się tam spodziewać?
Odpowiedz cytując