Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2317
Stary 20.07.2011, 13:21
Po tych skrótach z Mogren widać, że rywale dużo strzelają z dystansu. Ja mam tylko nadzieje, że za tydzień o tej porze piłkarze nie będą opowiadali "nie wiemy co się stało", "będziemy dalej walczyć", "zaskoczyli nas" itp. Osobiście już mam dość tego pieprzenia. A bo zagraliśmy słabiej, bo jeszcze forma nie ta, a bo to a bo tamto. We wtorek mają mecz o wszystko. Albo pokażą, że coś są warci i przejdą Litex albo odpadną i zostanie coroczne opowiadanie o "zaskoczeniu" "ładowaniu akumulatorów" itp a inni będą grali dalej.

Ja mam największe obawy o naszą obronę, bo póki co prezentuje się średnio. Nawet grające antyatak Skonto potrafiło kilkukrotnie zagrozić naszej bramce, głównie przy wydatnym udziale naszych defensorów.
Odpowiedz cytując