WislaOnly napisał(a):

|
Zgodzę się co do tego, ale mam troszkę mieszane uczucia do tego kiedy Maascant zrobi zmiany. Graliśmy dwoma defensywnymi, rozumiem. Ale kiedy padła pierwsza bramka, szkoda, że trener nie zrobił, 2 zmian, żeby poćwiczyć ustawienie bardziej ofensywne. Zrobił to owszem, ale po 70 minucie. Mógł od razu wpuścić Nuneza czy Gargułę. Bdw ciekawe jest, dlaczego Maascant wpuszcza Nuneza do środka? Czyżby szykowało się pożegnanie z jednym z dwójki Jirsak, Garguła?
|
Robert mówił o tym od początku pobytu Nuneza w Krakowie - będzie grał na środku pomocy. Nie zapowiada się aby Guła lub Jirsak mieli w najbliższej przyszłości opuścić Wisłę.