HEDu napisał(a):

|
Nunez znowu trafia bramke w sparingu, Jirsak z resztą też. Czy oni nie zasługują na coś więcej niż ostatnie 5-10 minut?
|
Wg innego wiślackiego portalu trafiali
1-0
Łukasz Garguła (33.)
2-0
Dudu Biton (37.)
3-0
Tomáš Jirsák (61.)
szprotson napisał(a):

|
No i Dragan - on jest fullback a nie obronca. Defensywnie rzadki jak cholera.
|
Wszystko ok tylko jedno pytanie. Jaka jest róznica pomiędzy fullback a obrońcą?