Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 20.07.2011, 12:59
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Nunez znowu trafia bramke w sparingu, Jirsak z resztą też. Czy oni nie zasługują na coś więcej niż ostatnie 5-10 minut?
Wg innego wiślackiego portalu trafiali

1-0 Łukasz Garguła (33.)
2-0 Dudu Biton (37.)
3-0 Tomáš Jirsák (61.)

szprotson napisał(a):Wyświetl post
No i Dragan - on jest fullback a nie obronca. Defensywnie rzadki jak cholera.
Wszystko ok tylko jedno pytanie. Jaka jest róznica pomiędzy fullback a obrońcą?
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 20.07.2011 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując