Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2301
Stary 20.07.2011, 12:46
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Ale popatrzcie jakie to forum jest po.......one.

1) Niech każdy sobie pisze co chce byle by się za bardzo nie odklejał od tematu Wisły ( póki się pojawiają symulacje składów nie widzę w tym nic szalonego czy infantylnego - ciekawe co byście pisali jakby chłopak napisał przepisy na jego ulubione potrawy a potem wrzucał linki do filmików jak je przyrządza).

2) Przecież to moje "zmiażdżymy ich" to jest figura retoryczna budowana z wyżyn sarkazmu i ironii. Przecież napisanie tutaj ,że Wisła gra słabo zaraz spotyka się z napaścią "fachowców ,którzy grają w piłkę" i posądzeniami o "malkontenctwo" oraz wyzwiskami w stylu "płaczki".

3) Zapomniał wół jak cielęciem był. Pewnie ,że nie które posty mogą być irytujące w swojej treści ale to nie znaczy ,że mamy na nie założyć embargo. Starsi forumowicze zawsze pisali z sensem i mega do rzeczy? No ciekaw jestem co by się stało jakbyśmy przejrzeli dorobek niektórych "senior member" sprzed lat. Pekomoniada pewnie aż się uszy zwijają.

4) Co do samych pucharów to moim zdaniem Liteks Łowicz jest do przejścia. Mnie cieszy progres zawodników. Zobaczymy jak to wyjdzie za tydzień we wtorek w Sofii. Na pewno Wisła będzie miała sporo sytuacji strzeleckich tylko oby nie zawiodła skuteczność. Tak jak Robo powiedział "mniej dymu , więcej ognia".
Bardzo dobrze napisane. Z sensem, z głową, pozwól, że się odniosę do tego co napisałeś:

Ad.1 Dla mnie oczywistym jest ze w skład tematu "Wisła w europejskich pucharach", mogą wchodzić takie rzeczy jak, analizy zawodników, statystyki, opinie, przypuszczalne składy. Gorzej jeśli ktoś zacznie pisać jakieś pierdoły typu:
spontants napisał(a):Wyświetl post
Chłopie idze z tymi Twoim składami do "konkurs o Wiśle" bo co strona to Twoje składy, naćpany jesteś? w FMa sie nagrałeś za bardzo? może Maaskanta chcesz zastapić? zrób kurs i ogień a nie pierdz tu codziennie z tymi składami
Bo jeśli to jest post pasujący do wymogów tematu, to ja nie mam pytań... taki z sensem, merytorycznie niebanalny!!

Ad. 2 Rozumie się, że dobra ironia rozładowuje napięcie, bawi, prowokuje do dyskusji. Ale, niestety, nie dla wszystkich jest jasna.

Co do meczu z Liteksem, też jestem zdania że jest on do przejścia, ale nie popadajmy w hura optymizm. Nasza gra nadal nie jest najlepsza, akcje opierają się głównie na akcjach indywidualnych. Brakuje zgrania. Liteks zrobił mniej transferów niż my, co może sugerować, ze ich gra jest bardziej zawiązana niż nasza. Ale jeśli zawodnicy dadzą z siebie 100% to myślę, że damy radę.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 20.07.2011 o godz. 12:51.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując