TymonPRO napisał(a):

Garguła kolejny raz potwierdza że jego forma jest coraz lepsza,dziś gol i asysta
W poprzednich sparingach także asystował wiele razy
W Ekstraklasie powinien dostać szansę
|
Dokładnie, może jeszcze coś być z tego chłopa.
Więc po co wypożyczać?