Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19238
Stary 20.07.2011, 12:21
kornd napisał(a):Wyświetl post
Padłem :


Przynajmniej wykazali sie pomysłowością, zapomnieli zrobić schodki to położyli 3 betonowe płyty i jest git.
Nie chcę się czepiać, ale ktoś tu odwalił niezłą fuszerkę.

"Stairway to Heaven"
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 20.07.2011 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując