Nie przegrać w Bułgarii i widzę realne szanse na awans,najlepiej zrobić tam bramkowy remis 1-1 lub np 2-2
W Krakowie przy pełnych trybunach Litex zobaczy że lekceważenie Wisły jest nie na miejscu
Przed obydwoma spotkaniami szanse oceniam 50/50
Nasza obrona musi być w formie bo to już nie bedzie taki mecz jak ze Skonto że to my mamy piłkę cały czas
Co do meczu ze Skonto,
znakomicie zaprezentował się Ivica iliev,widać że piłka nie jest mu obca,świetna technika,pomysł i klasa-jednym słowem widać że to poziom na Ligę Mistrzów
Melikson jak zwykle rewelacja
Małecki-słaba 1 połowa,i naprawdę dobra druga,widać że potrzebuje trochę czasu
Sobol-nie zgodzę się z większością forumowiczów,grał naprawdę ok i walczył na całego,żółta karta to jego drugie imię,zawsze je dostaje w eliminacjach ale często dzięki tym faulom zapobiega groźnej kontrze
Na minus-Mało strzałów na bramkę,ale wiadomo że Skonto grało całym zespołem na swojej połowie więc mogę to zrozumieć
Na następnego rywala gra musi być znacznie lepsza szczegółnie w obronie bo inaczej będzie kłopot
PS:Fatalnie wykonujemy stałe fragmenty gry