|
Małecki wyglądał już lepiej w tym meczu, mimo średniej udane pierwszej połowy starał się grać więcej podaniami. Akcja z początku drugiej połowy to zalążek już tego dobrego Małeckiego z ostatniej rundy. Jego forma zmierza w dobrym kierunku według mnie. Może eksplozji formy Genkova i Małego jeszcze spodziewać się nie możemy ale miejmy nadzieję że będzie wyglądało to już dużo lepiej w meczu z Bułgarami.
Szczególnie musimy wyglądać dobrze fizycznie bo mam takie wrażenie że będziemy trochę biegać za piłką.
|