Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 20.07.2011, 10:26
Małecki wyglądał już lepiej w tym meczu, mimo średniej udane pierwszej połowy starał się grać więcej podaniami. Akcja z początku drugiej połowy to zalążek już tego dobrego Małeckiego z ostatniej rundy. Jego forma zmierza w dobrym kierunku według mnie. Może eksplozji formy Genkova i Małego jeszcze spodziewać się nie możemy ale miejmy nadzieję że będzie wyglądało to już dużo lepiej w meczu z Bułgarami.

Szczególnie musimy wyglądać dobrze fizycznie bo mam takie wrażenie że będziemy trochę biegać za piłką.
Odpowiedz cytując