|
siedziałem na D i wydaje mi się że było coś nie tak z nagłośnieniem. Spikera jeszcze coś było słychać natomiast muzyki w ogóle. Mojego ulubionego motywy z piratów z karaibów jak wychodzą na 2 polowe też prawie nie było słychać.
Bywałem już kiedyś na tym sektorze i było dużo lepiej.
|