Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 20.07.2011, 09:45
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję ,że my nie sprzedamy nazwy naszego stadionu za kasę...
Tylko my mamy chu.. do gadani w sprawie nazwy stadionu. Miasto jest wlascicielem stadionu i miasto sprzeda nazwe- a zrobi to napewno zeby odzyskiwac kase za budowe.
Bo nie uwierze ze oddadza prawa do nazwy operatorowi stadionu
,
Odpowiedz cytując