FajQ napisał(a):

Mam nadzieję ,że my nie sprzedamy nazwy naszego stadionu za kasę...
|
Tylko my mamy chu.. do gadani w sprawie nazwy stadionu. Miasto jest wlascicielem stadionu i miasto sprzeda nazwe- a zrobi to napewno zeby odzyskiwac kase za budowe.
Bo nie uwierze ze oddadza prawa do nazwy operatorowi stadionu