jacula napisał(a):

w telewizji najbardziej wypadli Melikson i Iliew..
ma ktoś jakiś linki do dopingu jak to wyglądało ?
acha w tv stadion prezentował się pół pusty?
|
no bo jeszce jedna trybuna nie otwarta

a na te co były otwarte z kibicami nie było tak żle
