Enrico2000 napisał(a):

|
Stadion naprawdę ok, ale czy coś zrobią z mega kałużami przy kołowrotkach na C i G? Do tego przeciekające klatki schodowe na G i kałuża przy wchodzeniu na trybunę, zalany tynk. Wstyd. I ciekawe kiedy dostosują trybunę G wewnątrz dla przyjęcia gości? Co do sektora gości na trybunie, nie wiem czy bufor nie jest za mały, naprawdę blisko naszego sektora. I pleksa od strony gości za niska, na meczach z Cracovią, Legią Lechem coś czuję, że będą latały różne rzeczy.
|
Racja. NA C klatki przeciekały i miejscami pachniało jakby był to wychodek dla kotów :/