Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14525
Stary 20.07.2011, 09:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
sposób na kibiców?

Tu pan już znalazł :
http://www.90minut.pl/news/162/news1...licznosci.html
powiedz jaki interes ma prezydent Belchatowa w goszczeniu w swoim miescie kilku tys. fanow z nielubianego klubu i miasta ?
z tego co slyszalem LKS nie zdecydowal sie wziac odpowiedzialnosci za swoich kibicow
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując