Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2241
Stary 20.07.2011, 08:50
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Kolejne popisy Paljicia w meczu z Litexem zakończą się już utratą goli. Nawet jeśli Diaz nie jest jeszcze dobrze zgrany z zespołem i tak nie możemy ryzykować wystawieniem niepewnego Niemca w tych meczach.

To już lepiej Jovanovica. Chłopak przynajmniej trenuje już jakiś czas z drużyną.
Odpowiedz cytując