lorddavy napisał(a):

|
Kolejne popisy Paljicia w meczu z Litexem zakończą się już utratą goli. Nawet jeśli Diaz nie jest jeszcze dobrze zgrany z zespołem i tak nie możemy ryzykować wystawieniem niepewnego Niemca w tych meczach.
|
To już lepiej Jovanovica. Chłopak przynajmniej trenuje już jakiś czas z drużyną.