Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19229
Stary 20.07.2011, 08:26
Było zapowiadane, że od meczu ze Skonto Wiślacy przenoszą się do nowej szatni pod trybuną zachodnią a jednak wychodzili wczoraj przez okrąglak.
Wie ktoś czemu tak było?
Odpowiedz cytując