Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19228
Stary 20.07.2011, 07:10
wie ktos dlaczego zawsze zegar zatrzymuje sie na 45 lub 90 min?

jest wielki telebim, nie mozna na nim gdzies wyswietlic doliczonego czasu?

tak samo mogly by sie pod wynikiem pojawiac nazwiska strzelcow bramek z min.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując