Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2229
Stary 20.07.2011, 06:33
raindog napisał(a):Wyświetl post

Tym, co wystawiają Diaza na lewą obronę, przyponę: on jest w Wiśle niespełna dwa tygodnie. Obronę zgrywa się miesiącami, nie "dniami". Należy się zatem przyzwyczaić do tego, że na razie będziemy oglądać Paljica. Diaz zapewne najpierw pokaże się w meczach ligowych. Diaza chcieli wystawiać też komentatorzy. Nie najlepiej to o nich świadczy. Mając Jovanovica, który trenuje z nami ok. miesiąca i Diaza, który dopiero przyszedł, należąłoby wystawić raczej tego pierwszego.
Kolejne popisy Paljicia w meczu z Litexem zakończą się już utratą goli. Nawet jeśli Diaz nie jest jeszcze dobrze zgrany z zespołem i tak nie możemy ryzykować wystawieniem niepewnego Niemca w tych meczach.
Odpowiedz cytując