Po sześćdziesiątedziewiąte, Kowal czasem coś mądrego pierd..nie, ale i tak nie uważam go za obiektywnego eksperta. W odróżnieniu od naszych forumowych kolegów ze stolicy

Również uważam Maora za świetnego zawodnika i kłaniam się w pas przed naszym dyrektorem sportowym, ale poczekajmy jeszcze z tymi tytułami. Póki co uważam, że Uche był najlepszym obcokrajowcem w naszej lidze. Dał nam wiele radochy i między innymi dzięki niemu zawdzięczamy sukcesy w europejskich pucharach. Melikson na razie nie mógł się wyróżnić w Europie. Skonto się nie liczy. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy

Na razie jest za wcześnie.