Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12202
Stary 20.07.2011, 01:27
Po sześćdziesiątedziewiąte, Kowal czasem coś mądrego pierd..nie, ale i tak nie uważam go za obiektywnego eksperta. W odróżnieniu od naszych forumowych kolegów ze stolicy
Również uważam Maora za świetnego zawodnika i kłaniam się w pas przed naszym dyrektorem sportowym, ale poczekajmy jeszcze z tymi tytułami. Póki co uważam, że Uche był najlepszym obcokrajowcem w naszej lidze. Dał nam wiele radochy i między innymi dzięki niemu zawdzięczamy sukcesy w europejskich pucharach. Melikson na razie nie mógł się wyróżnić w Europie. Skonto się nie liczy. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy Na razie jest za wcześnie.
Odpowiedz cytując