Usulovski napisał(a):

Po pierwsze, to Wojtek za dużo wypił

Po drugie, to jak taki koleś może pisać na weszło? Neautralny jest jak ch.j
Po trzecie, Melikson strzału, niestety, nie ma.
Po czwarte, póki co od Kalu Uche lepszy nie jest. Przynajmniej sportowo, bo mentalnie go bije na łeb.
Po piąte, idę pić dalej
