Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12200
Stary 20.07.2011, 00:51
Usulovski napisał(a):Wyświetl post
Opinia Wojciecha Kowalczyka o Meliksonie.

http://www.weszlo.com/blog/2
Po pierwsze, to Wojtek za dużo wypił
Po drugie, to jak taki koleś może pisać na weszło? Neautralny jest jak ch.j
Po trzecie, Melikson strzału, niestety, nie ma.
Po czwarte, póki co od Kalu Uche lepszy nie jest. Przynajmniej sportowo, bo mentalnie go bije na łeb.
Po piąte, idę pić dalej
Odpowiedz cytując