yarow napisał(a):

Taa Borek,wyżelowany goguś,jego opinie to mam głebko w 4 literach.
Co do meczu.
Wygladało to juz troche lepiej niz w Rydze ale dalej widac brak swiezosci i fakt ze musieli ciagle uzupelniac płyny(ci ze Skonto praktycznie nie pili wogole).Ale mysle ze to szybko sie zmieni i beda wygladali z meczu na mecz lepiej.
Widac ze kreuje sie nam trio Mały-Melikson-Iliev i oni juz teraz szukaja sie wzajemnie na boisku.
Maly dzis slabiej ,choc druga połowka duzo lepsza,bo pierwsza to tragedia.
Podoba mi sie Iliev-widac ze wie co zrobic z piłka ,szybki ,inteligentny-to bedzie nasze najwieksze wzmocnienie-choc dajamy czas reszcie
dobre i 2;0 ,zawsze to dobra atmosfera i teraz tydzien czasu do przygotowan na Litex.Tutaj mysle ze bedzie bardziej otwarta gra ze strony Bułgarów i nie beda tak cofnieci.