Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2221
Stary 20.07.2011, 00:40
yarow napisał(a):Wyświetl post
Przytoczono na Skyscrapercity.com słowa wypowiedziane podczas meczu na R22 [ze Skonto] przez Mateusza Borka:

Post nr 15602
http://www.skyscrapercity.com/showth...41189&page=781

" [...] Borek komentujacy dzisiejszy mecz nazwal stadion wisly blaszakiem odgrodzonym plotem i blotem. [...]"
reflink:
http://TypowanieWynikow.pl



Taa Borek,wyżelowany goguś,jego opinie to mam głebko w 4 literach.


Co do meczu.

Wygladało to juz troche lepiej niz w Rydze ale dalej widac brak swiezosci i fakt ze musieli ciagle uzupelniac płyny(ci ze Skonto praktycznie nie pili wogole).Ale mysle ze to szybko sie zmieni i beda wygladali z meczu na mecz lepiej.

Widac ze kreuje sie nam trio Mały-Melikson-Iliev i oni juz teraz szukaja sie wzajemnie na boisku.
Maly dzis slabiej ,choc druga połowka duzo lepsza,bo pierwsza to tragedia.
Podoba mi sie Iliev-widac ze wie co zrobic z piłka ,szybki ,inteligentny-to bedzie nasze najwieksze wzmocnienie-choc dajamy czas reszcie

dobre i 2;0 ,zawsze to dobra atmosfera i teraz tydzien czasu do przygotowan na Litex.Tutaj mysle ze bedzie bardziej otwarta gra ze strony Bułgarów i nie beda tak cofnieci.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując