Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2217
Stary 20.07.2011, 00:19
Borek to niech sie kur.wa kopnie w czoło z tym blaszakiem.


Lepszy taki "blaszak" niż wstyd w Europie jak kiedys z Lazio u siebie pamietam namioty na murawie stawiali zeby mecz sie odbył bo taka zmarzlina była...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując