leszekm_ napisał(a):

|
Dla mnie w tym momencie Wilk lepszy niż Sobol.
|
W pełni się zgadzam. Sobolewski zawsze o to tempo spóźniony, gra "do przodu" bardzo słaba. Wielu krytykuje (często słusznie) naszych środkowych obrońców, że nie potrafią dobrze wyprowadzić piłki "do przodu", ale niewiele osób podobne pretensje wygłasza pod adresem Sobolewskiego.