Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 19.07.2011, 22:53
Z tego co dzisiaj usłyszałem to tak:
-sprzedaż internetowa w najbliższym czasie nie zostanie uruchomiona.
-w tej rundzie nie potrzeba będzie KK, żeby kupić bilet na lige. BYć może trzeba bedzię już wyrobić karte na wiosne aby iść na mecz.
- Bilety były sprzedawane całą pierwszą połowę, i niektórzy kupili bilet i weszli dopiero na początku drugiej połowy.

Pierwsze 2 informacje od osoby z klubu, więc myśle że na 95% pewne (bo u nas nigdy nic nie wiadomo).
Odpowiedz cytując