|
Zmiennicy niebardzo dzisiaj grali, za to powiem wprost - jestem pod ogromnym wrażeniem gry Ivicy. Wchodził w to pole karne jak w masło. Piękna bramka. Nasi niechybnie dostali w szatni ochrzan za pierwszą połowę, zwłaszcza Małecki się poprawił i zdobył ważną bramkę.Kawał dobrej roboty wykonał Sobol.
Wielka szkoda, że Paljic nie zrozumiał tego ochrzanu w szatni. Grał słabo,najgorzej ze wszystkich i w drugiej połowie cały czas na granicy błędu. Melikson jak zwykle klasa. Dobrze, że już tak go nie kosili dzisiaj.
Troszkę się nie podobało że gra naszych siadła od ok. 75 min. pewnie to zmęczenie i nowo-wprowadzani gracze...
Z Bułagarami będzie trudniej. Brawo za dzisiejszy mecz!
|