|
Mam 2 pytania:
1. Posiadam HTC Wildfire S (tel. nowy, bateria po zakupie sformatowana, etc) - a trzyma mi TYLKO 2 dni - dodam, ze nie jest jakos mega eksploatowany (raczej w "normie"). Te modele tak mają, czy raczej oddać go na gwarancje?
2. Również odnośnie tego telefonu - czy jest możliwość ustawienia gdzieś większej ilości znaków w 1 smsie? Bo jako 1 sms moge wyslac tylko 70 znaków :/
|