0 22 napisał(a):

1. W czym lepsza?
2. Większość? Jesteś pewien?
|
Lepsza w tym ze trzeba bedzie sie z tej kasy tlumaczyc. Nie bedzie juz wplat typu "niebieski balon". Konkretna kwota podabana.
Wiekszosc to moze zbyt duze slowo, faktem jest ze wiele dobrych zespolow ma tego typu stadiony, pomijamy Anglie gdzie to jest chyba najwieksza liczba i Holandie. Najlepszym przykladem sa Niemcy ale do nich nie mamy co startowac.
Wezmy pod uwage kase, sprawdz ile placa kluby za stadion w ciagu roku, sprawdz kwote ktora dostaniemy i cos wywnioskuj.
Nazwa martetingowa to jedno, drugie to sama nazwa ktora miasto juz chce zmienic. Beda prawdopodobnie dwie nazwy.
Nie bronie decyzji zarzadu, po prostu wydaje mi sie ze ze konkretnych kwot zapisanych w kontrakcie miedzy dwoma podmiotami gospodarczymi ( a nie miedzy N a Legia ) bedzie trudniej sie wytlumaczyc.
Dla mnie to zawsze bedzie wiadomo jaki stadion wiadomo czyjego imienia. Teraz rozumiesz

?