Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
Od: 05.2011
Offline
#
2110
19.07.2011, 18:48
ale już mam ciśnienie przed meczem
czekam już od 18:00 na pierwszy gwizdek sędziego
chętnie bym poszedł na mecz ale musze brata pilnować ;/
aguero20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aguero20
Znajdź inne posty napisane przez aguero20