Wyświetl pojedynczy post
aguero20
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 19.07.2011, 18:48
ale już mam ciśnienie przed meczem czekam już od 18:00 na pierwszy gwizdek sędziego chętnie bym poszedł na mecz ale musze brata pilnować ;/
Odpowiedz cytując