Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2105
Stary 19.07.2011, 18:35
kpn napisał(a):Wyświetl post
a skad mozesz wiedziec jaki wynik byłby z Nami?
Jak Ekranas wygrałby 10:0 to tez dobrze, ze to nie jest potencjalny przeciwnik w III rundzie?
Jedyne co wiadomo, to że są w formie! Nie przypadkowo strzela się 8 bramek, nawet w II rundzie. I to nie jest zespół pokroju tego, co nasi grali i wygrali 9-0. Myślę, że byłby to groźny przeciwnik.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując