kpn napisał(a):

a skad mozesz wiedziec jaki wynik byłby z Nami?
Jak Ekranas wygrałby 10:0 to tez dobrze, ze to nie jest potencjalny przeciwnik w III rundzie?
|
Jedyne co wiadomo, to że są w formie! Nie przypadkowo strzela się 8 bramek, nawet w II rundzie. I to nie jest zespół pokroju tego, co nasi grali i wygrali 9-0. Myślę, że byłby to groźny przeciwnik.