|
Wiślacy, powiedzcie mi wtf z tym DrHTV?
Za każdym razme kiedy chce coś tam oglądnać nie ogarniam tej strony. Nie widzę żadnego odtwarzacza, ani okienka w którym ono miało by się pojawiać. Widzę nagłówek, buttony steam1-2-3, pod tym maly bannerek z reklama i na dole lista osob z fb która to lubi -_-...
Próbowałem na Firefoxie i Chromie którego na codzien używa. Anyone?
|