tarantulaw2 napisał(a):

|
panowie,ale to nie jest temat 'Litex w europejskich pucharach' - od tego jest temat liga mistrzow 11/12.
|
ale musisz przyznać że Litex jednak jakoś się ma do Wisły Krakow w europejskich pucharach?
A nóż widelec ktoś oglądając relacja fenomenalnie rozpracuje Bułgarów co Nam przyniesie korzyść
