Nowym kateringiem... Są wreszcie normalne kioski?
Akurat w Gdańsku trybuny to nie jest szczyt marzeń. Wąsko tam jak diabli, ze względu na ścięte stopnice. To co widać na zdjęciu to siedzenia VIPowskie, te akurat to droższy model, jak na Narodowym czy na Legii.