Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19226
Stary 19.07.2011, 18:14
Nowym kateringiem... Są wreszcie normalne kioski?
wanol napisał(a):Wyświetl post
Ci na trybunach mają dużo fajniejsze siedzenia i te kółka
Akurat w Gdańsku trybuny to nie jest szczyt marzeń. Wąsko tam jak diabli, ze względu na ścięte stopnice. To co widać na zdjęciu to siedzenia VIPowskie, te akurat to droższy model, jak na Narodowym czy na Legii.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 19.07.2011 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując