A Podbeskidziu jest już sektor gości i krzesełka zostały wymieniony na nowsze. A stadion byłby już budowana ale mieszkańcy pobliskiego osiedla nie chcieli się zgodzić i przetarg został przełozony
http://podbeskidzie.video-liga.pl/in...ms/view&id=394
Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu władz Bielska-Białej oraz zarządzającego obiektem Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ciągu ostatnich kilkunastu dni na stadionie dokonano uzupełnienia ubytków betonu na trybunach, zamontowano dwa tysiące siedemset krzesełek, wykonano nowe stanowiska dla dziennikarzy oraz platformy dla kamer realizujących transmisje z meczów. Na ukończeniu są prace związane z wykonaniem sektora dla kibiców gości, który pomieści 210 osób i znajdował się będzie na prawo od trybuny krytej. Jednocześnie wykonywane jest nowe dojście do postawionej wiosną trybuny od strony ulicy Rychlińskiego. Wszystkie prace powinny zostać zakończone już w sobotę. Taki termin – szybszy niż pierwotnie planowano – możliwy był dzięki zaangażowaniu ekip remontowych oraz kibiców, którzy przez ostatnie dwa tygodnie w liczbie ponad dwudziestu pomagali w pracach remontowych na stadionie.
"Władze miasta, klub oraz kibice zrobili wszystko, co było możliwe, aby Górale mogli grać na własnym obiekcie. O tym, czy stadion zostanie dopuszczony do rozgrywek ekstraklasy zadecyduje Komisja ds. Licencji przy PZPN. Wniosek o ponowną lustrację stadionu już trafił do piłkarskiej centrali w Warszawie. Władze klubu czekają obecnie na wyznaczenie terminu wizytacji ekspertów, którzy ponownie ocenią czy bielski stadion spełnia wymogi podręcznika licencyjnego Ekstraklasy. Na podstawie tej oceny Komisja ds. Licencji wyda decyzję o ewentualnym dopuszczeniu stadionu do rozgrywek. Kiedy to nastąpi? Trudno przewidzieć."