Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2075
Stary 19.07.2011, 17:10
Dla nas to lepiej bo będzie piła po mokrej murawie szybciej chodzić. Nie patrzmy na Skonto, patrzmy na siebie! Jak będziemy grać swoje to mamy IV rundę z palcem w dupie. Dalej jestem, w tym meczu, za Bitonem w pierwszym składzie, ale wszystko wskazuje na to, że wyjdą tak jak na Łotwie.
DO BOJU WISEŁKAAA! DO ZOBACZENIA NA R22!
Odpowiedz cytując