Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pepsaj
Member
Od: 11.2008
Offline
#
3951
19.07.2011, 16:08
Dzimi
napisał(a):
To dobre pytanie. Być może tą łotewską TV można wyszukać w jednym z kilkuset niekodowanych kanałów zagranicznych np na Cyfrze+
A są na Cyfrze łotewskie kanały?
Pepsaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepsaj
Znajdź inne posty napisane przez Pepsaj