|
Mam nadzieję że nie zagramy w tym meczu dwoma defensywnymi pomocnikami jak w Rydze . Maaskant wspominał że ma 3 wariant gry na ten sezon , chciałbym zobaczyc ten ofensywny , bo defensywny z atakiem pozycyjnym już mamy przerobiony i nie wypadł zbyt okazale .
|