Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5354
Stary 19.07.2011, 15:24
....a mać!! wczoraj podano, że zeszło 16 tys biletów. To ....a logiczne, że sytuacja z biletami jest taka, że będą i zostanie ich po pierwszym gwizdku w ....u. Użyjcie niektórzy myślenia. Butelek z wodą nie można wnosić, kanapki w papierze śniadaniowym można. Jedyny problem jaki będziecie mieli to jak długa jest kolejka...

Jakubus napisał(a):Wyświetl post
Jak kupowałem na sektor G, to została resztka na niskie rzędy G2 oraz trochę więcej na G1.
A ja kupowałem na G2 o 14 i dostałem na 25 rząd...

Biletów na G jest najwięcej.

Zaczynam tęsknić za starym stadionem... :/
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.07.2011 o godz. 15:26.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując