....a mać!! wczoraj podano, że zeszło 16 tys biletów. To ....a logiczne, że sytuacja z biletami jest taka, że będą i zostanie ich po pierwszym gwizdku w ....u. Użyjcie niektórzy myślenia. Butelek z wodą nie można wnosić, kanapki w papierze śniadaniowym można. Jedyny problem jaki będziecie mieli to jak długa jest kolejka...
Jakubus napisał(a):

|
Jak kupowałem na sektor G, to została resztka na niskie rzędy G2 oraz trochę więcej na G1.
|
A ja kupowałem na G2 o 14 i dostałem na 25 rząd...
Biletów na G jest najwięcej.
Zaczynam tęsknić za starym stadionem... :/