matti220 napisał(a):

|
i nie ma innej opcji jak zwycięstwo Wisełki i nie dawaj ,że Skonto strzeli pierwsze bo jak ty sobie to wyobrażasz bedziesz kibicować na początku Skonto ?!
|
O to jak miałbym kibicować martwić się nie musisz. Jest różnica między bukami, a kibicowaniem, ale nie jestem tu po to, żeby cię uświadamiać.
Dziś za to, uważam, że można popróbować czegoś w stylu brak goli w pierwszej połowie. Ewentualnie under 1,5... a może nawet 2. Nie wiem, czy mamy podstawy ku temu, żeby być tak pewnymi siebie... Chyba, że ktoś wierzy Maskantowi, że w Rydze zagraliśmy zajebisty mecz.
No i obowiązkowo - Tetovo- Partizan do przerwy 1 i 1. gol Tetovo. :]