Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2342
Stary 19.07.2011, 15:00
Oficjalne logo stadionu:



i logo poprawione

i slogan reklamowy:
"Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi. Cola Pepsi, Pepsi Cola nasi chłopcy strzelą gola."
Ostatnio edytowane przez tropik : 19.07.2011 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując