Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
2342
19.07.2011, 15:00
Oficjalne logo stadionu:
i logo poprawione
i slogan reklamowy:
"Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi. Cola Pepsi, Pepsi Cola nasi chłopcy strzelą gola."
Ostatnio edytowane przez tropik : 19.07.2011 o godz. 15:04.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik