rafalek napisał(a):

|
Tomek, jeśli chcesz walkowerem oddać awans do następnej rundy Skonto, to proszę, miejmy nadzieję, że Melikson nie zagra...
|
No, bez Meliksona to minimum 0-3 a w lidze pewny spadek.
ps. wczoraj leciała powtórka meczu - obejrzałem go sobie tak na spokojnie i niestety - jak dla mnie 'całe zło' , jest w tym że próbujemy w 4/5 rozbić 8 osobową obroną a to jest niezwykle ciężkie.Gramy atakie pozycyjnym a ustawienie jest jak do kontry.
Sobol z Wilkiem - ofensywa jedno wielkie 0 - gdzie chyba takie mają zalecenia,(w zasadzie można ich zaliczyć do obrony) wszystko zostaje na barkach Meliksona który ma bardzo mało możliwości by coś zrobić, podobnie Iliew czy Mały - non stop byli osaczani przez 2 a nawet 3 i żywcem nie mieli do kogo zagrać - chyba że do tyłu.
Może się czepiam, może się nie znam ale ja nie kumam tego(do tego z takim rywalem).Kij ze Skonto ale tak pewnie będziemy grali z ponad połową drużyn w lidze więc zapowiadają się męczarnie z meczu na mecz