Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50458
Stary 19.07.2011, 14:43
W związku z wykonywanym zawodem czasami zdarza mi się mieć wgląd w kontrakty zawodników - nie tylko Wisły. Kwot zawartych w kontraktach podać Wam nie mogę - napiszę jedynie, że w przypadku Kowalskiego 25 tys zł miesięcznie to olbrzymia przesada.
Odpowiedz cytując