Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5349
19.07.2011, 14:42
po pepsi nie ma co stać bo zawsze są duże kolejki
no chyba, że wyjdziesz 15 min przed końcem połowy
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1