Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
krycha
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
19221
19.07.2011, 14:10
Ciekawe rozwiązanie z ławką rezerwowych na kółkach, czemu to ma słuzyć? Rezerwowi którzy się nudzą, będą mogli sobie pojeździć?
krycha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krycha
Znajdź inne posty napisane przez krycha