Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50452
Stary 19.07.2011, 14:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
na tym, że takie są wymogi licencyjne PZPN, że w klubie ekstraklasy w kadrze 25 zawodników musi być 8 piłkarzy z Polski oraz/w tym 4 wychowanków ( piłkarzy którzy przyszli do klubu w wieku 15-21 lat. Inaczej nie dostalibysmy licencji

A czy Kowlski jest rozwojowy, myślę że pytanie retoryczne.
Co do wychowanków to np. czeka ...Czekaj.
Odpowiedz cytując