FraMat napisał(a):

|
na tym, że takie są wymogi licencyjne PZPN, że w klubie ekstraklasy w kadrze 25 zawodników musi być 8 piłkarzy z Polski oraz/w tym 4 wychowanków ( piłkarzy którzy przyszli do klubu w wieku 15-21 lat. Inaczej nie dostalibysmy licencji
|
A czy Kowlski jest rozwojowy, myślę że pytanie retoryczne.
Co do wychowanków to np. czeka ...Czekaj.