Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
Od: 11.2005
Offline
#
5338
19.07.2011, 14:02
Jak kupowałem na sektor G, to została resztka na niskie rzędy G2 oraz trochę więcej na G1.
Jakubus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jakubus
Znajdź inne posty napisane przez Jakubus