crux.a napisał(a):

Może właśnie Jovanović?
Co do sprzedaży Kowalskiego - to chyba nie jest dobry pomysł. Wydaje mi się, że zarabia bardzo niewiele, więc nie obciąża specjalnie kasy klubu, a pełni w zespole ogromnie ważną rolę: jest wychowankiem.
|
Przy okazji 1szego meczu ze Skonto były naświetlony temat rozbieżności w zarobkach między Wisłą, a jej rywalem.
Dla przykładu został wywołany właśnie Kowalski, który jest jednym z gorzej zarabiających piłkarzy Białej Gwiazdy.
Mimo wszystko.. 25 tysięcy miesięcznie jak na piłkarza jego "klasy" to sporo sporo za dużo..