Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50450
Stary 19.07.2011, 13:55
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Może właśnie Jovanović?

Co do sprzedaży Kowalskiego - to chyba nie jest dobry pomysł. Wydaje mi się, że zarabia bardzo niewiele, więc nie obciąża specjalnie kasy klubu, a pełni w zespole ogromnie ważną rolę: jest wychowankiem.
Przy okazji 1szego meczu ze Skonto były naświetlony temat rozbieżności w zarobkach między Wisłą, a jej rywalem.

Dla przykładu został wywołany właśnie Kowalski, który jest jednym z gorzej zarabiających piłkarzy Białej Gwiazdy.

Mimo wszystko.. 25 tysięcy miesięcznie jak na piłkarza jego "klasy" to sporo sporo za dużo..
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując