Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50449
Stary 19.07.2011, 13:52
Kurczę, może i macie rację. Jakoś do obrońców z ME mam instynktownie jeszcze mniej zaufania niż do Kowalskiego - a to uprzedzenie, grze żadnego z nich się uważniej nie przyglądałem. Kowal ma już swoje lata i może faktycznie czas na tranfer. Życzę mu zresztą jak najlepiej.

e: Filemon, nie da rady. Nie byłbyś wychowankiem
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez crux.a : 19.07.2011 o godz. 13:54.
Odpowiedz cytując