Kurczę, może i macie rację. Jakoś do obrońców z ME mam instynktownie jeszcze mniej zaufania niż do Kowalskiego - a to uprzedzenie, grze żadnego z nich się uważniej nie przyglądałem. Kowal ma już swoje lata i może faktycznie czas na tranfer. Życzę mu zresztą jak najlepiej.
e: Filemon, nie da rady. Nie byłbyś wychowankiem
