Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50447
Stary 19.07.2011, 13:49
1) Na czym ta rola "bycia wychowankiem" polega ?
2) Jakim jest wychowankiem skoro przyszedl z Kolejarza Stroze gdzie juz tam byl mocno przecietnym zawodnikiem ?
Odpowiedz cytując