Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50442
Stary 19.07.2011, 13:16
Wiem że nie łatwo go będzie sprzedać ale wiecznie go w tej Wiśle nie wolno trzymać. Przynajmniej niech będzie wypożyczany do końca kontraktu W piaście na wypożyczeniu nie grał najgorzej


Odpowiedz cytując