|
Moim zdaniem Kowalskiego powinni sprzedać, Czekaj na wypożyczenie i Boguski też przynajmniej na pół roku do jakiegoś słabszego klubu np. do Ruchu co ponoć się nim interesował bo teraz raczej nie ma szans rywalizować:
w ataku: 1. Genkov 2. Biton 3. Boguski 3. Może grać jeszcze Małecki i Iliev
na skrzydłach: na prawym pewne miejsce ma Małecki 2. Mogą grać jeszcze Kirm, Iliev, Melikson, Garguła, a na lewym dwóch zawodników będzie walczyć Kirm i Iliev więc chyba najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie Boguskiego
|